Шановні жителі громади, громадські організації, запрошуємо долучитись до обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вертіївської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Дата: 25.11.2021 11:47

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

Надсилати пропозиції можна на поштову  адресу : вул. Миру, 126, село Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська область або на електронну пошту Вертіївської сільської ради: vertievka_rada2@ukr.net.

З розпорядженням сільського голови щодо розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Вертіївської сільської ради на 2022-2025 роки можна ознайомитись за посиланням:

Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2022-2025 роки