Як у Колісниках з болота зробили пляж

Дата: 10.12.2021 10:26

Чи легко жити у селі? Аякже! Адже все своє, з городу без хімії і ГМО.  Звісно! Але ж те все треба ще виростити, обробити і не впасти від утоми під кінець дня десь між грядкою і хлівом з коровою. Але сьогодні не про це.

Робота була і буде завжди. Та після виснажливого літнього дня відпочинок на пляжі – саме те! Водойми нашої громади вже кілька десятиліть як пересихають, замулюються, а то і зовсім зникають. У селі Колісники ще донедавна було таке болото, до якого і підійти було не дуже приємно. Але просто робота чекала хазяїна… Завзяття і працьовитість старости Колісниківського округу Сергія Давиденка дали свої плоди. Сьогодні на місці колишнього болота – облаштована рекреаційна зона. Розчищене чимале озеро і піщаний берег. Це вдалося втілити не лише на ентузіазмі. Була залучена спеціальна техніка, робітники, допомагали і місцеві жителі, небайдужі до покращення життя у своєму окрузі. Таким чином, села Вертіївської громади стають все більш привабливими для життя та відпочинку.