УВАГА! Вакантна посада!

Дата: 04.01.2022 17:21

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади Вертіївської сільської ради, а саме:

Директора комунального некомерційного підприємства «Вертіївський центр первинної медико – санітарної допомоги» Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області

Перелік документів, що подаються конкурсній комісії претендентом для участі у конкурсі:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

- резюме в довільній формі;

- автобіографія;

- копія (копії) документа ( документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до директора закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

- згода на обробку персональних даних;

- конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу ( три – п’ять років),в якому передбачаються:

• план реформування закладу протягом одного року;

• заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

• пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

• пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу;

- довідка МВС про відсутність судимості;

- медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;

- попередження стосовно встановлених законом України « Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

- заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Претендент на участь в конкурсі може подати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації ( характеристики, рекомендації,наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Кваліфікаційні вимоги:

- Вища освіта II рівня  за ступенем  магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування», або «Публічне управління та адміністрування», або « Охорона здоров’я», або « Право», або « Соціальні та поведінкові науки», або « Гуманітарні науки».

- Стаж роботи не менше 3-х років за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Умови оплати праці  директора  закладу визначаються згідно укладеного Контракту.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі у конкурсі у разі:

• неподання ним необхідних документів;
  • його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;
  • наявності у претендента не знятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;
  • наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Документи, подані ( надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

• подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;
  • надіслання їх поштою після закінчення строку подання;
  • надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Термін прийняття документів становить 30 календарних днів від дня

оприлюднення оголошення. Документи для участі в конкурсі приймаються в запечатаному вигляді особисто або надсилаються поштою за адресою: 16624, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Вертіївка, вул. Миру,126.

Прийом документів  здійснюється у  приміщенні  Вертіївської сільської ради, за адресою вулиця Миру,126, кабінет № 10 ( тел. 68-1-72).