Школи Вертіївської громади святкують День Соборності

Дата: 31.01.2022 09:16

22 січня 2022 року в Україні відзначався День Соборності України з нагоди 103 річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки

У закладах освіти Вертіївської територіальної громади для здобувачів освіти 1-11 класів відбулися тематичні бесіди, години спілкування «Ми – нація єдина! Ми діти твої, Україно!» «Мій рідний краю, Україно, найкраще місце на землі!» «Ти у нас єдина, наша ненька Україна» «І дорослий знає, і дитина - Україна в нас єдина!». Учні декламували вірші про Україну, брали участь у грі-вікторині «В нашім серці – Україна», брали активну участь у виставках малюнків, відвідали книжково-ілюстраційні виставки у бібліотеках закладів освіти, переглянули наукові  фільми «Акт Злуки – від Соборності до сьогодення», «Україна – соборна держава».  Учні 11 та 4 класів Кукшинського закладу загальної середньої освіти  брали участь у фотовиставці «Україна – це ми!», а здобувачі освіти Липоворізької гімназії об’єдналися в ланцюг єдності.