УВАГА! Вакантна посада!

Дата: 08.02.2022 16:06

Оголошено конкурс на Директора комунального некомерційного підприємства «Вертіївський центр первинної медико – санітарної допомоги» Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

Перелік документів, що подаються конкурсній комісії претендентом для участі у конкурсі:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

- резюме в довільній формі;

- автобіографія;

-копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до директора закладу охорони здоровя, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

- згода на обробку персональних даних;

- конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі ( конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу ( три – п’ять років),в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу;

- довідка МВС про відсутність судимості;

- медичні довідки про стан здоровя, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоровя за формами, затвердженими Міністерством охорони здоровя України;

- попередження стосовно встановлених законом України « Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

- заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік ( відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України « Про запобігання корупції».

Претендент на участь в конкурсі може подати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації ( характеристики, рекомендації,наукові публікації та інші).Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Кваліфікаційні вимоги:

- Вища освіта II рівня  за ступенем  магістра спеціальності галузі знань                  « Управління та адміністрування», або «Публічне управління та адміністрування», або « Охорона здоровя»,або « Право», або « Соціальні та поведінкові науки», або « Гуманітарні науки».

- Стаж роботи не менше 3-х років за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Умови оплати праці  директора  закладу визначаються згідно укладеного Контракту.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі у конкурсі у разі:

• неподання ним необхідних документів;

• його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

• наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;

• наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

• подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

• надіслання їх поштою після закінчення строку подання;

• надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

• Прийом документів  здійснюється у  приміщенні  Вертіївської сільської ради, за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с.Вертіївка, вулиця Миру, 126, кабінет № 10 ( тел. 68-1-72).