Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 17.02.2022 11:07

З нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого 2022 року старостами та працівниками сільської ради передані солодкі подарунки учасникам бойових дій на території інших держав.

У закладах освіти та культури відбулися виховні години, бесіди, перегляди фільмів.

У Черняхівську гімназію Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав завітав Іван Миколайович Зеленський – учасник бойових дій в Афганістані у 1984-1986 роках. Діти із захопленням слухали нелегкі спогади колишнього солдата, уважно переглядали сторінки його дембельського альбома. Учителі Людмила Зеленська та Максим Помазан під час проведення  виховного заходу «Афганістан – уклін живим, загиблим слава» розповіли про події того часу в історичному ракурсі.

Для учнів гімназії організована виставка літератури «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» та перегляд фільмів про ці події.

За інформацією відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради

vertiivka-osvita.cn.sch.in.ua