До уваги громадян

Дата: 15.06.2022 15:05

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва

Ця програма розроблена для того, щоб підтримати українських жінок у відновленні та відбудові свого життя.

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які втратили джерела доходів для забезпечення своєї родини через війну, яка триває в Україні.

У програмі підприємництва можуть взяти участь жінки (внутрішньо переміщені особи та місцеві жительки), які проживають у Запорізькій (підконтрольна територія), Дніпропетровській, Київській (крім м. Київ), Чернігівській, Сумській областях та внутрішньо переміщені жінки, які проживають у Полтавській, Кіровоградській, Черкаській областях.

Для отримання вичерпної інформації, а також, щоб зареєструватися на воркшоп, перейдіть за посиланням: