Робоча зустріч

Дата: 09.08.2022 12:47

08 серпня 2022 року старшим інспектором сектору ювенальної превенції Ніжинського районного ВП ГУНП в Чернігівській області Юлією Помазан була проведена робоча зустріч із сільським головою Федором Лозяном та начальником служби у справах дітей Валентиною Ревою.

Метою даної зустрічі було обговорення спільних профілактичних заходів із запобігання вчинення кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості дітей, своєчасного виявлення фактів вчинення дій сексуального характеру відносно дітей, наданні інформації про родини, де можуть вчинятися злочини на сексуальному ґрунті.

Також старшим інспектором була здійснена перевірка осіб, які вчиняли злочини сексуального характеру.