Маєте інформацію про ворога – повідомте СБУ

Дата: 09.08.2022 16:00

Патрульна поліція нагадує, що колабораціонізм — це участь у бойових діях на боці держави-агресора, активна співпраця з окупантами, організація виборів на тимчасово окупованих територіях, а також публічне заперечення збройної агресії Росії та заклики до повалення незалежності та територіальної цілісності України.

Як повідомити Службі безпеки України про колаборанта:

• у чатботі «єВорог» потрібно вибрати «Повідомити про колаборантів»;
  • вказати їх геолокацію та додати фото або відео;
  • описати, чому ви вважаєте людину колаборантом та розповісти, як саме вона допомагає загарбникам;

Якщо не вдалося зняти колаборанта на камеру, можна надіслати заявку з текстом та всіма подробицями. До того ж знімайте зрадників прихованою камерою без звуку та з безпечного місця. Не забувайте видаляти листування з «єВорогом» та фото з вашого телефона.

Наразі в Україні запроваджена кримінальна відповідальність за співпрацю з державою-агресором.

Чатбот єВорог створений Міністерством цифрової трансформації та існує лише в Telegram.

Разом до перемоги!