Попереджаємо про штрафи за захаращені прибудинкові території та стихійні сміттєзвалища

Дата: 15.08.2022 11:26

На засіданні виконавчого комітету Вертіївської сільської ради була затверджена комісія та визначені посадові особи, які уповноважені на складання протоколів за вчинення адміністративного правопорушення у вигляді захаращення території біля свого двору.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн до 1360 грн і на посадових осіб та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 850 грн до 1700 грн.

Порушеннями правил благоустрою вважаються:

• неналежний санітарний стан територій,
  • влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на прилеглій території,
  • несвоєчасне косіння трави,
  • забур’яненість та занехаяність кущових насаджень.

Утримання в порядку свого двору та прилеглої території – відповідальність кожного порядного господаря особисто.