Проєкт державних грантів для підтримки бізнесу «є Робота» дає можливості для створення і підтримки власної справи

Дата: 02.09.2022 10:27

"Є Робота" — це шість програм, які дозволять створити десятки, тисяч бізнесів i сотні тисяч робочих місць. Із 1 липня вже можна подавати заявки за допомогою "Дії".

Пpогpaми які фінансує Кабінет Міністрів України:

Перша програма — гранти до 250 тис. три на будь-який мікробізнес.

Друга - гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері перероблення.

Третя i четверта програми — гранти на висадку нових садів (до 400 тис. три за 1 га) i побудову нових теплиць (до 7 млн грн).

П’ята програма — гранти для стартапів в IT.

Шоста — це гранти на навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій.

Більш детальну інформацію щодо умов отримання гранту можна знайти на порталі «Дія» на сторінці «є Робота» під кожним грантом в закладці «Питання та відповіді».

Зацікавленим можна звернутися до Ніжинської районної державної адміністрація, де вам нададуть посилену допомогу в створенні бізнес плану та проведуть роз’яснювальну роботу. За інформацією звертатися у відділ економічного та агропромислового розвитку, транспорту та зв’язку Ніжинської районної державної адміністрації a6o за телефоном:   7-31-29.

Також повідомляємо, що КМУ затвердив порядок використання 1,5 млрд грн на підтримку малих сільгоспвиробників. Проєкт буде фінансуватися за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу. Безповоротна допомога ЄС в розмірі 3100 грн виплачуватиметься за один гектар сільськогосподарських угідь (але не більше 372 тис. грн), а також 5300 грн за вирощену дійну корову (але не більше 530 тис. грн).

Отримувач бюджетних коштів може разово скористатися одним із визначених напрямів.

Окрім того, процедуру подачі заявок суттєво спрощено, оскільки підтримка надаватиметься фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, зареєстрованим у Державному аграрному реєстрі. Подати заявку можна з 1 вересня 2022 року через реєстрацію в  dar.gov.ua .