Привітання з Днем усиновлення

Дата: 30.09.2022 10:44

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення,  який співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії.

Щиро вітаю зі святом родинного затишку та дитячої надії, всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Дякую всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах.

Бажаю Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю! Нехай завжди у Ваших домівках лунає дитячий сміх, а діти виростають здоровими, успішними і щасливими.

З повагою,

сільський голова                                                                           Федір Лозян