Інформуємо, що в області продовжує дію Обласна програма підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім»

Дата: 08.11.2022 12:56

Умови надання пільгових кредитів за обласною
 програмою «Власний дім»

Згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2021 – 2027 роки, жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

нове будівництво індивідуального житлового будинку – до 400 тис. грн
 на 20 років (жителям селищ до 300,0 тис. грн);

добудову, реконструкцію, капітальний ремонт житла - до 250 тис. грн
 на 20 років (жителям селищ до 150,0 тис. грн);

придбання завершеного або не завершеного будівництвом індивідуального житла – до 300 тис. грн на 20 років (жителям селищ
 до 200,0 тис. грн);

будівництво, добудову, реконструкцію підсобних господарських приміщень – до 100 тис. грн на 10 років;

інженерне облаштування житла та будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, водовідведення, опалення, електрифікація житла, заміна опалювальних котлів) - до 100 тис. грн на 10 років
 (жителям селищ до 50,0 тис. грн);

розвиток особистого селянського господарства (придбання сільгосптехніки,  обладнання, домашньої худоби, та інше) - до 150 тис. грн на 15 років;

Плата за користування кредитами є пільговою та становить 3% річних.

Компенсація витрат Фонду по проведенню робіт з надання, обслуговування та повернення кредитів відшкодовується Позичальником окремо в розмірі 6% річних.

З питань отримання кредитів за обласною Програмою «Власний дім», необхідно звертатись до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресою:

м. Чернігів, вул. Малиновського, 32- Б,

тел. (04622) 69-37-97 або (067) 460-79-75