Солодкі подарунки для дітей соціально незахищених категорій

Дата: 26.12.2022 15:11

До дня Святого Миколая та напередодні Новорічних свят, службою у справах дітей Вертіївської сільської ради та комунальним закладом Центр надання соціальних послуг Вертіївської сільської ради було вручено солодкі подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітям з обмеженими функціональними можливостями, дітям з багатодітних родин, які не відвідують дошкільні навчальні заклади та дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади.

Подарунки були придбані ТОВ «ЗАНЬКІВСЬКЕ» та ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ».

Висловлюємо подяку Олександру ОЛІЙНИКУ  та Івану ДЕРГАЛЮКУ за те, що створюють передсвятковий настрій для найменших жителів нашої громади. Та за те, що завдяки їм дітвора свято вірить у новорічне диво!