З НОВИМ РОКОМ!

Дата: 30.12.2022 11:13

Шановні земляки, цьогоріч непросто вітати зі святами. Зникли шаблони,  недоречними стали примітивні віршики про радість, наснагу і удачу від чергового звірятка - символу року… Змінилися  ми, змінилося наше ставлення до святкувань, змінилися пріоритети у житті кожного з нас. Уперше не хочеться нічого чужого, нав’язаного і надуманого. А хочеться своїх, рідних людей поруч, призабутих, але своїх традицій на Різдво та інші свята, хочеться відчувати себе безпечно і затишно у своїй найкращій країні. А ще, кажуть, що змінилися цінності, але це не так. Вони просто проявилися. Справжні, істинні цінності, які довго були припорошені хибними ідеалами. Ми повернулися собі  себе, і головне зараз – не втратити цю, щойно віднайдену ідентичність. Ми зустрінемо Новий Рік по-іншому, ми будемо жити по-іншому.

Замість ситої (аж занадто) новорічної вечері – скромний вечір за приємними розмовами у колі найрідніших.

Замість костюмованого корпоративу – гуртове плетіння маскувальних сіток.

Замість гучних фейєрверків усю ніч – тиха подяка, що не чутно зараз вибухів.

Замість помпезних  подарунків – посилка з окопними свічками та домашніми пиріжками на передову.

Замість дискотек  – молитва за найрідніших.

Замість попсових новорічних пісеньок – хвилина мовчання за тих, хто поліг у бою, захищаючи нашу країну.

І одне бажання, яке опівночі хтось крикне голосно-голосно, хтось прошепоче, хтось промовить подумки. Одне на всіх. І воно обов’язково здійсниться. Бо хай  там як, а цей рік багато чому нас навчив. Багато на що відкрив нам очі, допоміг відрізнити правду від брехні, допоміг зрозуміти, з ким по дорозі, а з ким – ні, а найголовніше - допоміг зрозуміти самих себе. Ми зрозуміли, як сильно любимо країну, в якій живемо, і наскільки могутні, коли дружні і об’єднані спільною мрією.

Нехай наступний рік буде переможним. Щоб повернулися додому живими наші воїни-захисники.  Щоб поруч із кожним були його найрідніші найкоханіші люди. Щоб наша країна ставала все більш потужною і процвітаючою, а ми в ній все більш щасливими і гордими!

З Новим Роком! Слава Україні!

З повагою, голова Вертіївської громади

Федір Лозян