Увага! Допомога для жителів громади

Дата: 27.03.2023 11:59

Представництво Естонської ради у справах біженців реалізує гуманітарний проєкт з надання багатоцільової грошової допомоги для сімей, які відносяться до найбільш вразливих верств населення, що потребують такої допомоги.

Пріоритетними категоріями для надання багатоцільової грошової допомоги є такі категорії населення:

• Багатодітні сім’ї, дохід яких складає не більше 5400 грн на одну особу;
  • Мати/батько, що виховує дитину/дітей одна/один, дохід яких складає не більше 5400 грн на одну особу;
  • Сім’ї, в яких жінка виступає єдиним годувальником, дохід яких складає не більше 5400 грн на одну особу;
  • Малозабезпечені сім’ї, в яких є вагітна/годуюча жінка;
  • Сім’ї, в яких є діти з інвалідністю;
  • Сім’ї, в яких є особи з інвалідністю, які потребують термінового лікування/ операції;
  • Сім’ї, в яких є люди похилого віку з мінімальним державним забезпеченням, які потребують термінового лікування/ операції;
  • Сім’ї, що втратили основного годувальника, дохід яких складає не більше 5400 грн на одну особу.

Обов'язковою умовою є наявність встановленого на телефоні додатку Вайбер або іншого месенджеру.

Для реєстрації та подачі заявки звертатися до Вертіївської сільської ради у відділ ЦНАП з 27 березня до 15:00 28 березня 2023 року.