ЖИВИЙ КОРИДОР ДЛЯ ГЕРОЯ

Дата: 04.04.2023 14:25

Шановні мешканці села Вертіївка!

Завтра, 5 квітня (середа) відбудеться поховання нашого односельчанина, полеглого захисника України Костянтина Опанасенка.

Заупокійна служба розпочнеться об 11:00 год у Церкві Всіх Святих у м. Ніжині. Виїзд автобусів до церкви - о 10:00 год. від сільської ради, о 10:05  - на зупинці ДЕУ.

О 12:10 зустріньмо Героя на знак пошани та вдячності  живим коридором, щоб провести в останню дорогу. Процесія рухатиметься від в’їзду в село Вертіївка до домівки Костянтина на вулиці Київській. А звідти – до центрального кладовища. У центр села  не заїжджатимуть.

5 квітня оголошується Днем жалоби у Вертіївській громаді. Просимо всіх утриматися від веселощів, розваг та масових гулянь, а також, гучного прослуховування музики у громадських місцях.

Вічна слава Герою! Вічна пам’ять!Фото без опису