Компенсації за пошкоджене внаслідок бойових дій нерухоме майно

Дата: 21.06.2023 14:32

Про включення представників від громадськості до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 № 381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об'єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» (зі змінами від 30.05.2023  № 565), здійснюється  прийом заяв про включення представників від громадськості до  складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Набір  кандидатур до складу комісії здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня розміщення оголошення на Єдиному веб-порталі Вертіївської територіальної громади з 21.06.2023р. до 27.06.2023р. включно.

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до Вертіївської територіальної громади у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та містить прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також такі відомості про заявника: копія паспорту, коду.

для міжнародної чи громадської організації:

• найменування;

• напрями діяльності;

• код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

• місцезнаходження;контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

Телефон для довідок: 0463168172,  0975540944