Привітання з Днем усиновлення

Дата: 18.09.2023 15:48

17 вересня 2023 року за новим календарем відзначають свято День усиновлення, яке співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності. Це свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

На теперішній час на території громади проживає п’ятеро сімей опікунів, піклувальників під опікою та піклуванням яких перебуває дев’ятеро дітей, один дитячий будинок сімейного типу – п’ятеро дітей та троє сімей усиновителів.

З нагоди свята голова Вертіївської сільської ради Федір ЛОЗЯН спільно з заступником голови Ніжинської райдержадміністрації Людмилою ЖЕЛАДОЮ привітали усиновителів, опікунів, піклувальників та батьків-вихователів зі святом та вручили подарунки.

З сільського бюджету на дану подарункову продукцію було виділено кошти у сумі дванадцять тисяч грн.