Шановні мешканці Вертіївської громади!

Дата: 16.10.2023 10:54

19 жовтня (четвер) у приміщенні Вертіївської сільської ради (2-й поверх, великий зал) за адресою: с.Вертіївка, вул Миру, 126

з 11:00 до 16:00 реєстратори БФ "Право на захист" будуть приймати заявки на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН.

А саме, 3600 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!

✍️Хто може подати заявку?

❗️ОБОВ'ЯЗКОВО ❗️

*Особи, які відповідають всіх наступним трьом критеріям

О Д Н О Ч А С Н О:*

1. Категорії осіб:

- Вразливі вимушено переміщені особи 2022 року,

- Постраждалі від воєнних дій у Чернігівській області,

- Ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону)

2. Не отримували грошову допомогу від міжнародних організацій в розмірі 2220,00 грн та якщо місячний дохід на кожного члена родини менше ніж 5400 гривень.

3. Мають певні категорії вразливостей, наприклад:

- родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше) (потрібне документальне підтвердження).

- родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

- родини з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, серйозні хронічні захворювання (потрібне документальне підтвердження).

- прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Інформація, яку необхідно буде надати:

податковий номер;

національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

довідка ВПО (за наявності);

банківська картка головного заявника;

свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання;

документи, які підтверджують, що особа постраждала від війни - акти пошкодження майна, свідоцтво про смерть члена родини, довідка про поранення, довідка про втрату роботи та інше.

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.