З Днем Перемоги!

Дата: 05.05.2017 17:07

Шановні жителі громади! Дорогі ветерани!

Сьогодні звертаюся до Вас, шановні жителі Вертіївської громади, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із знаменним днем – Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Цей день уособлює героїзм, силу духу, віддану працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Шановні ветерани! Міцного Вам здоров’я, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Зараз не можна перерахувати усіх визволителів поіменно, але рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна.

Зі святом Вас!

З повагою голова громади Ігор Мороз