СЕМІНАР - ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧОГО АПАРАТУ ВЕРТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 31.01.2017 17:07

31 січня відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2017 рік у Вертіївській сільській раді пройшов  тематичний короткотерміновий виїзний семінар-тренінг «Запровадження системи електронного документообігу в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування». Для участі в семінарі були запрошені члени виконавчого комітету об’єднаної територіальної громади . З лекцією про організаційне забезпечення діяльності органу місцевого самоврядування  виступила Негода Олександра Іванівна, заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради. Також виступив Клименок Олександр Миколайович, начальник відділу інформаційно-комп’ютерного  забезпечення апарату обласної державної адміністрації, який провів лекцію про доцільність виготовлення електронного цифрового підпису(ЕЦП) в умовах реформування та децентралізації влади.  ЕЦП дає  нові можливості у роботі сучасних посадовців. Використання такого підпису спростить процедуру отримання довідки про доходи в податковій інспекції, а також необхідний для заповнення електронних декларацій про доходи. Особливо цінним був практикум щодо технології  електронного урядування. В сучасних умовах запровадження електронного документообігу в установах суттєво полегшить роботу працівників та дасть змогу заощаджувати час.