Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни , ветерани підпільного партизанського руху!

Щиро вітаю вас з Днем партизанської слави! З почуттям глибокої вдячності ми вшановуємо ваші подвиги, та людей з сильним духом і чистою совістю, хто чинив активну непокору ненависним загарбникам, хто, не задумуючись, клав на вівтар Перемоги свої молоді роки і навіть життя.

Низько вклоняємося та висловлюємо вам, дорогі ветерани, сердечну вдячність за ратну звитягу, важку працю у повоєнні роки, за розуміння і підтримку у непростий час сьогодення. Бажаємо всім міцного здоров'я, душевного тепла, родинного благополуччя, щастя, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління.

Сільський голова І.Г. Мороз.