Вітання сільського голови Вертіївської об’єднаної територіальної громади з 73-річницею визволення Ніжинщини

Дата: 15.09.2016 17:26

Сьогодні ми низько схиляємо голови і згадуємо про загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі, всім тим, хто подарував нам можливість жити під мирним небом у мирі і злагоді. Минає час, але у пам’яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

Шановні ветерани війни, ветерани праці, діти війни, прийміть щиросердні слова вдячності за ваш подвиг. Бажаю вам та всім жителям нашої громади міцного здоров’я, щастя і добробуту, миру і процвітання, злагоди і достатку! Нехай квітне і розвивається наша рідна громада, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Сільський голова І.Г. Мороз