Вікторія Сюмар читає бюлетень «Вертіївський вісник». Фотофакт

Дата: 01.10.2017 17:31

Робоча зустріч депутатів Сейму Латвійської Республіки, народних депутатів, керівників міста Ніжина, Чернігівської обласної державної адміністрації, Ніжинської районної державної адміністрації, голів об’єднаних територіальних громад Ніжинського та Носівського районів та представників Програми USAID RADA відбулася 30 вересня у Ніжині. Саме там Вікторія Сюмар зацікавилася бюлетенем, що видають у Вертіївській громаді.

«Мене тішить - що газети серед пріоритетів в ОТГ», - пише Вікторія на своїй сторінці в мережі facebook.

*Довідково

Вікторія Сюмар народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, Заступник Голови фракції «Народний фронт», Голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.