XV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ ВЕРТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.11.2016 17:31

Сільська рада Вертіївської об’єднаної територіальної громади провела чергову XV сесію VII скликання. Засідання сесії відбулося 11 листопада 2016 року у актовій залі сільської ради.

Правомочність сесії засвідчила присутність на ній 17 депутатів (з 22) Вертіївської сільської ради. Крім того, учасниками сесії були працівники виконавчого апарату сільської ради та староста села Мала Кошелівка.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1 .Про внесення змін до рішення 2 сесії сільської ради 7 скликання від 30.12.2015 року «Про сільський бюджет на 2016 рік»:

-                     про виділення коштів на придбання двох електростанцій для Вертіївської ЗОШ та ДНЗ»Колосок»

-                     про виділення коштів для оплати борту районному відділу освіти по перевезенню учнів

-                     про внесення змін до Статуту КП»АЛЬЯНС» у зв»язку зі збільшенням статутного капіталу

-                     про кошти для виготовлення проекту на розчищення озера в         с. Мала Кошелівка.

2.                Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт твердого покриття вулиці Вокзальна .

3.                Про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво вуличного освітлення по вулиці Лебедина та провулку Лебединий, вулиці Урожайна .

4.                Про надання дозволу на виготовлення проекту по вуличному освітленню вулиці Миру в с. Вертіївка.

5.                 Пру,затвердження комплексної програми сприяння розвитку особистості учня та вчителя «Обдарованість» на листопад-грудень 2016 року та на 2017 рік Вертіївської ЗОШ 1-111 ст. ім. М.П.Кирпоноса.

6.                 Про затвердження комплексної програми сприяння розвитку особистості учня та вчителя «Обдарованість» на листопад-грудень 2016 року та на 2017 рік ДНЗ»Колосок»

7.     Про внесення змін до маршруту автотранспорту рейсу «Ніжин-Вертіївка» по перевезенню пасажирів по селу Вертіївка

8.     Про затвердження кандидатури Рильської Надії Василівни на посаді керуючої(секретаря) виконавчого комітету сільської ради .

9.      Про умови оплати праці керуючої (секретаря) виконкому Рильської Н.В.

10.                       Про введення Рильської Н.В. до складу виконавчого комітету сільської ради.

11.  Про внесення змін до рішення 14 позачергової сесії сільської ради 7 скликання від 04.10.2016 року «Про внесення змін до структури апарату виконавчого комітету Вертіївської сільської ради на 2016 рік

12.  Про земельні питання:

-про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок,

-про затвердження технічних документацій щодо відведення земельних ділянок,

-про надання згоди на виготовлення технічних документацій із землеустрою,

- про надання згоди на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

-про припинення права користування земельними ділянками громадянам відповідно до поданих заяв.

11.  Про затвердження рішень виконавчого комітету сільської ради та розпоряджень сільського голови .

12.  Про основну щорічну відпустку сільського голови .

13.  Різні питання.

Депутати розглянули та обговорили усі питання, що були затверджені у порядку денному. Були прийняті рішення за всіма питаннями. Дана сесія сільської ради пройшла в робочій атмосфері, що сприяло плідній праці та прийняттю важливих рішень для подальшого розвитку громади.

А по завершенню пленарного засідання, Вертіївський сільський голова Ігор Григорович Мороз, щиро подякував депутатам та всім учасникам XV сесії сільської ради за роботу та побажав усім сили, наснаги та плідної подальшої праці.