День Незалежності України в Яблунівській бібліотеці

До 26 річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора для дітей в Яблунівській філії була проведена інформаційна година «Гроно цікавинок про Україну». В цьому заході були використані: географічна слайд-вікторина «Цікаві факти про Україну» та історична вікторина – «Цвітеш ти пишно,земле моя мила, ти не – окраїна, ти – Україна!».

З великою цікавістю присутні переглянули літературу представлену на книжковій виставці «Україно, незборима зроду – ти душа великого народу», де зібрані документи, які інформують про доленосні етапи державотворення в Україні. А також література, яка розкриває історію появи українського національного прапора, його використання в різні історичні періоди, ставлення до державної символіки в наш час.

На закінчення заходу діти на кольорових кульках намалювали «голубів миру», та запустили в небо.

Світлана Бесараб бібліотекар Яблунівської філії ВСПБ