Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 11.01.2024 15:08

Відповідно до розпорядження сільського голови Вертіївської сільської ради від 11.01.2024 року № 4, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади Вертіївської сільської ради, а саме:

Спеціаліста 1- ї категорії  Служби у справах дітей  Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області

Вимоги до кандидатів:

-  громадянство України;

-  вільне володіння державною мовою;

- вища   освіта не нижче ступеня бакалавра ;

- навики роботи з оргтехнікою та з комп’ютерними програмами;

-досвід роботи не обовязковий;

-повинен знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Сімейний Кодекс, Цивільний Кодекс України, Постанову КМУ від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, повязаної із захистом прав дитини».

Термін прийняття документів становить 30 календарних днів від дня

оприлюднення оголошення.

Прийом документів  здійснюється у приміщенні  Вертіївської сільської ради, за адресою вулиця Миру,126, кабінет № 10 ( тел. 68-1-72), а саме: копію паспорта та  реєстраційний номер облікової картки платника податків, копію диплома про освіту, копію трудової книжки, оригінал сертифіката на проходження профілактичного наркологічного огляду, оригінал медичної довідки про проходження обовязкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів, 2 фотографії розміром 3х4; копія е - декларації за 2023 рік.