Відповідно до розпорядження сільського голови від 23 січня 2024 року, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади Вертіївської сільської ради, а саме:

Дата: 23.01.2024 15:06

Спеціаліста 1- ї категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (на період відсутності основного працівника).

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України;
  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою;
  • стаж роботи за фахом  не менше 1-го  року;
  • знання чинного законодавства України професійного спрямування, а саме:
  • Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
  • досвід роботи  з комп’ютерними програмами (СДО «Клієнт Казначейства – Казначейство») та навики роботи з оргтехнікою.

Термін прийняття документів становить 30 календарних днів від дня оприлюднення оголошення.

Прийом документів  здійснюється у  приміщенні  Вертіївської сільської ради, за адресою вулиця Миру,126, кабінет № 10 ( тел. 68-1-72), а саме: копія паспорта та  реєстраційний номер облікової картки платника податків, копія диплома про освіту, копія трудової книжки, оригінал сертифіката на проходження профілактичного наркологічного огляду, оригінал медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів, 2 фотографії розміром 3х4, копія е - декларації за 2023 рік.