«Подарунки тепла» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Дата: 06.05.2024 08:41

Громадська організація «Ліга соціальних працівників України» в рамках програмної співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізує проєкт «Забезпечення системного реагування на потребу дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику».

В рамках програмної співпраці та за підтримки Європейського Союзу, фахівець соціальної роботи Забіла Наталія разом з сільським головою Вертіївської сільської ради Федором Лозяном та фахівцем з соціальної роботи Наталією Мороз передали «Подарунки тепла» - коробки з речами першої необхідності дітям та їх законним представникам.

Хай негаразди і перебої з теплом і світлом скоро скінчаться, а щоб вони були менш помітні і не приносили негараздів – «Подарунок тепла» - те, що треба!