ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 31.05.2024 15:48

1 червня - Міжнародний день захисту дітей — свято, покликане привернути увагу до проблем дотримання прав дітей — зокрема їхнього права на життя і свободу думки, можливості здобувати освіту. Цей важливий день вкотре нагадує, про те, що потрібно робити все можливе задля забезпечення гідних умов життя, освіти й відпочинку для дітей.

В сьогоднішніх умовах кожен українець, як ніхто, розуміє, як це – виборювати майбутнє своє і своїх дітей. Ми робимо все можливе і надможливе, щоб перемогти ворога сьогодні і не залишити цю війну нашим дітям. Бо вони мають жити в щасті, радості, допитливості та цікавості до навколишнього світу, а не в постійному страху і тривогах.

Тож побажаймо дітям – ХАЙ У ВАС БУДЕ ЩАСЛИВЕ БЕЗТУРБОТНЕ ДИТИНСТВО!