Вручення відзнаки «Мати-героїня»

Дата: 28.06.2024 11:56

26 червня голова Вертіївської сільської громади Федір Лозян урочисто вручив посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня»  Пінчук Надії Олексіївні із села Черняхівки, яка народила та виховала п’ятьох дітей.

Ця відзнака вручається за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку.

Надія Олексіївна усе своє життя присвячує навчанню та вихованню дітей, спільно з чоловіком створює сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, розвиває їх духовні та творчі здібності. Усі п'ятеро дітей ростуть вихованими, добрими, чуйними, працьовитими. Діти старанно навчаються, беруть участь у різноманітних конкурсах на рівні закладів освіти, територіальної громади, району та області.