ОГОЛОШЕННЯ про поховання Героя у селі Заньки

Дата: 19.08.2024 10:29

Шановні жителі громади, поховання героя-захисника України Левченка Анатолія Володимировича відбудеться 20 серпня 2024 року, у вівторок.

Церемонія прощання проходитиме у Церкві Всіх Святих о 10:00 год.

Об 11:00 год. процесія через площу ім. Франка у Ніжині буде рухатися до села Заньки.

Зустрінемо Героя в рідному селі, утворивши живий коридор пошани на вулицях: Заньковецької, Зарічна, Польова, Шевченка до центрального кладовища.

ВІЧНА  ПАМ’ЯТЬ  ГЕРОЮ!

20 серпня оголошується днем жалоби у Вертіївській громаді. Прохання утриматися від організації та участі у розважальних заходах, гучного прослуховування музики.