Шановні жителі Вертіївської громади!

Дата: 26.08.2024 15:43

Із болем у серці повідомляємо, що героїчно загинув, захищаючи нас та всю Україну мешканець нашої громади Райн Євген Сергійович, 20.06.1988 року народження.

Прощання відбудеться 28 серпня 2024 року (середа).

О 9:00 год. з центра села Кукшин буде відправлено автобус до Собору Всіх Святих у місто Ніжин, де о 10:00 пройде заупокійна літургія.

Об 11:00 год. процесія через площу ім. І.Франка у Ніжині буде рухатися до села Кукшин.

Об 11:30 год. закликаємо віддати шану Герою, зустрівши живим коридором в селі Кукшин на вулицях: Миру, Велика Слобода – до «Малого» кладовища.

НАВІКИ  СЛАВА  ГЕРОЮ!

28 серпня оголошується днем жалоби у Вертіївській громаді. Прохання утриматися від організації та участі у розважальних заходах, гучного прослуховування музики в громадських місцях.