Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» повідомляє
У межах проєкту «Підтримка спроможності державних установ та місцевих громад у зміцненні системи соціального захисту в Україні», який реалізується за підтримки Агентства ООН у справах біженців, БО «ССС» створила новий навчальний відеокурс — «Ради ВПО: від адаптації до впливу» для платформи Дія.Освіта. Освітній серіал «Ради ВПО: від адаптації до впливу» створено для підтримки розвитку Рад з питань внутрішньо переміщених осіб в Україні. У восьми серіях експерти розкривають усі аспекти діяльності Рад ВПО — від правових засад створення до практичних інструментів впливу на місцеву політику. Цей навчальний відеокурс є корисним для внутрішньо переміщених осіб, активних громадян та держслужбовців.
З 1 вересня 2021 року всі освітні курси на порталі Дія.Освіта передбачають нарахування 0,1–0,2 кредитів ЄКТС, що робить цей відеокурс цінним інструментом для підвищення кваліфікації державних службовців та поглиблення їхніх знань щодо співпраці з Радами ВПО. Зокрема, за проходження цього курсу нараховується 0,1 кредит ЄКТС.
Враховуючи актуальність цієї теми та важливість поширення знань про діяльність Рад ВПО та про те, як зробити їхню роботу ефективнішою, просимо розмістити інформацію про освітній серіал на ваших офіційних сторінках та інформаційних ресурсах. Це допоможе залучити до навчання ширше коло зацікавлених осіб та сприятиме розвитку ефективного діалогу між владою та внутрішньо переміщеними особами.
Докладніша інформація про навчальний відеокурс представлена на офіційному сайті БО «ССС»: https://sss-ua.org/osvitniy-serial-dlia-rad-vpo/
Доступ до освітнього серіалу на платформі Дія.Освіта:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/idp-councils-from-adaptation-to-impact
Просимо сприяти поширенню зазначеної інформації та залученню до навчання широкого кола зацікавлених осіб, зокрема в територіальних громадах і Радах з питань ВПО.
У разі виникнення питань просимо контактувати з експерткою у сфері державних відносин Катериною Варенею, ел. адреса: kvarenya@radnyk.org, тел. +380664707476.