Виставка «Великодній кошик»

Вже третій рік у Вертіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. П. Кирпоноса проходить виставка «Великодній кошик». Тож і цього року виставка стартувала за тиждень до Великодня під назвою «Мій шедевр – моє творіння».

Учні 2-11 класів представили на огляд зроблені крашанки, паски, іграшкових звіряток, рушники та серветки. Все це зроблено своїми руками з паперу у різних техніках, тканини, лози, вишите хрестиком та розшите бісером.

Разом з виставкою дитячих шедеврів діє і виставка малюнків присвячена великодній тематиці.

Уповноважене журі, до складу якого входить адміністрація школи, представники батьківського комітету, учнівського самоврядування та інші, визначить кращих у кількох категоріях: 2-4 класів, 5-8 класів та 9-11. Переможців нагородять грамотами.