Востаннє прозвучав дзвінок для випускників Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса

Дата: 29.05.2017 19:54

26 травня на пролунав останній раз та сповістив про перехід до нового, дорослого незвіданого життя.

Привітати випускників прийшли голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, голова Вертіївської сільської ради Ігор Мороз, начальник відділу освіти громади Людмила Савченко, спеціаліст відділу освіти Ірина Скрипка, завідуюча дошкільним навчальним закладом «Колосок» Яна Проценко.

Ігор Мороз, Людмила Савченко привітали учнів, вчителів, батьків, побажали всім нових здобутків та здійснення мрій.

«Цьогорічні випускники – унікальні діти, адже народилися на межі другого та третього тисячоліття. Це найменший за чисельністю клас за всю історію Вертіївської школи, а на момент випуску у класі чотирнадцять дівчат і один юнак», - вказала класний керівник 11 класу Ковток Л. М., побажала дітям успіхів.

То ж нехай випускники гідно здадуть державні випробування, а всі школярі добре відпочинуть влітку і з новими силами прийдуть 1 вересня знову до школи.