Громадський бюджет вивчали вертіївські урядники у Ніжині

Дата: 29.11.2017 17:59

Суть громадського бюджету, його переваги, принципи та механізми запровадження вивчали сьогодні, 29 листопада, у Ніжині представники Вертіївської об’єднаної територіальної громади.

Оксана Костюк заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Оксана Суярко начальник фінансово-бухгалтерського відділу - головний бухгалтер та Григорій Клюзко депутат Вертіївської сільської ради відвідали тренінг «Громадський бюджет: шляхи до взаємодії між владою та громадою», що організувала громадська організація «Асоціація демократичного розвитку».

Представники територіальних громад, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадських активістів міст, селищ та громад крім теоретичних знань дізналися про вже втілені проекти в польських та українських містах.