ТАБОРУВАННЯ «ВЕРКІЇВСЬКОЇ СОТНІ» У СЕЛІ МАЛА КОШЕЛІВКА

28 серпня на таборування у село Мала Кошелівка (Вертіївська ОТГ) прибула «Веркіївська сотня» на чолі із керівником гуртка Максимом Вертюком. Розмістилися в приміщенні колишньої школи, яка діє як центр дозвілля (тут знаходиться сільська бібліотека, є настільний теніс, на подвір’ї – новий сучасний спортивний майданчик). Ніч провели спокійно, чергуючи попарно по три години. Вдень вихованці гуртка займаються військовим тренуванням, фізичними вправами, куховарять. На завтра планують похід у ліс.

Турбуючись про дітей, до табору щодня навідується староста села Сергій Мішура, навідують і місцеві жителі із гостинцями або просто поцікавитись.

Не зважаючи на погодні умови – різке похолодання, вітер та дощ, учасники таборування ні на що не скаржаться, настрій мають бадьорий та радісний.

Олена Радченко