Випускний вечір-2017 у Вертіївській громаді

Дата: 26.06.2017 21:36

24 червня вертіївські випускники отримали атестати про повну загальну середню освіту та прощалися зі школою. Вже сьогодні, випускники сповнені надій та сил у власне майбутнє, впевнено крокують по стежині дорослого життя.

Атестати випускниками урочисто вручила директор школи Оксана Кононенко.

Привітали випускників Вертіївський сільський голова Ігор Мороз та начальник відділу освіти Вертіївської сільської ради Людмила Савченко. Ігор Мороз побажав випускникам берегти та примножувати отримані в школі знання, щасливої життєвої долі, обрати вірний шлях та йти по ньому впевнено та бути щасливими. Людмила Савченко побажала знайти справу до душі, здійснення мрій та бути впевненими у своїх силах.

Святкову атмосферу заходу продовжили пісні про дитинство, колажі з дитячих світлин колишніх одинадцятикласників та відеоролик про шкільне життя випускників.

Наостанок випускники переступили через символічну підкову, щоб бути щасливими.