Ніжинська районна рада має намір передати в оренду нерухоме майно для розміщення аптечного пункту.

Дата: 03.11.2017 21:37

Про це йдеться на сайті http://nizhyn-rayrada.cg.gov.ua/index.php?id=268162&tp=page

31 жовтня 2017 року голова Ніжинської районної ради Олег Бузун та керуючий справами райради Олена Прищепа зустрілися з генеральним директором комунального підприємства Чернігівської обласної ради "Ліки України" Ігорем Назаренком та заступником директора з розвитку даного підприємства Іриною Чечетовою.

У ході зустрічі було обговорено намір районної ради передати в оренду, нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району (з повним текстом оголошення можна ознайомитися на сайті в рубриці "Оголошення") та знаходиться в с.Вертіївка Ніжинського району, для розміщення аптечного пункту.