Розвага у ДНЗ «Колосок» до Дня вишиванки

Дата: 22.05.2017 21:43

19 травня  2017 року Україна вже десятий рік поспіль святкує всеукраїнське свято День вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. У цей день Вертіївський дошкільний навчальний заклад «Колосок» Вертіївської сільської Ніжинського району Чернігівської області замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

У День вишиванки було організовано розвагу «Мама вишила мені квітами сорочку» за участі вихованців дошкільних груп. Педагогічні працівники, вихованці закладу на чолі з керівником гуртка «Маленький актор» Валентиною Салівон показали лялькову виставу «Про чарівну вишиванку».

Вишиванка  – це наша національна гордість, символ здоров’я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам’яті, родинна реліквія, український оберіг який пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.