Організацію роботи ЦНАПу та державного нотаріату обговорили під час робочого візиту у Вертіївській громаді

Дата: 21.02.2018 17:48

Перебуваючи з робочим візитом у Ніжинському районі 21 лютого начальник Управління державної реєстрації В'ячеслав Хардіков і головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Наталя Труба відвідали Вертіївську сільську раду.

Зустрівшись з заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксаною Костюк представники обласної юстиції роз'яснили деякі питання діяльності Центру надання адміністративних послуг та порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових справ.

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області