Серед переможців та лауреатів конкурсу-премії «Гордість району» наш Дмитро Суярко

Дата: 10.04.2017 22:21

7 квітня 2017 року в Ніжинському академічному українському драматичному театрі імені М.Коцюбинського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу-премії «Гордість району».

Метою проведення конкурсу-премії є створення умов для підвищення професійної майстерності працівників різних галузей господарства; розвитку лідерства у суспільному житті району; активного залучення мешканців району до життєдіяльності їх громад; виховання у жителів району відчуття гордості за свою плідну працю; формування бажання у підростаючого покоління досягати нових успіхів заради процвітання рідного краю, а також для виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти району, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення.

У ході свята кандидати були нагороджені у наступних номінаціях:

«Державна служба»

«Місцеве самоврядування»

«Підприємництво»

«Сільське господарство та промисли»

«Соціальний захист»

«Охорона здоров’я»

«Освіта»

«Культура і мистецтво»

«Фізична культура і спорт»

«Громадський діяч»

«За мужність і патріотизм»

«Майбутнє Ніжинщини»

«Вільна номінація»

Номінацію «Фізична культура і спорт» представляло два учасники. Переміг – Суярко Дмитро Олегович, спортсмен-інструктор Національного комітету спорту інвалідів України.