У селі Мала Кошелівка викопали артилерійський снаряд

Дата: 18.04.2017 22:27

17 квітня о 14 годині жителі села Мала Кошелівка, Каранда Сергій та Куниця Роман, викопуючи грушу-дичку неподалік свого городу, знайшли старий бойовий снаряд, який знаходився у землі на глибині близько 20 см. Про що негайно було повідомлено в поліцію.

На місце події прибули Ніжинські правоохоронці та рятувальники. Знахідка виявилася небезпечною. Це артилерійський снаряд калібру – 45 мм, часів Другої світової війни.

Для вивезення та знешкодження снаряду було викликано групу спеціалістів-піротехніків УДСНС України в Чернігівській області, до приїзду яких місце знаходження вибухонебезпечного предмету цілодобово охороняється поліцією.

18 квітня на місце події прибули Чернігівські піротехніки, які обстежили місцевість, знайшли та знищили: 3 мінометні міни калібру - 50мм, 22 артилерійські снаряди калібру - 45 мм та 3 артилерійські снаряди калібру - 76 мм. Всі знахідки належать до часів Другої світової війни.