Вертіївська громада
Чернігівська область, Ніжинський район

Тренінг «Як налагодити ефективну комунікацію між народними депутатами України та депутатами обласних, районних, місцевих, сільських рад»

Дата: 15.06.2017 22:29
Кількість переглядів: 758

14 червня 2017 року  в рамках модельного округу народного депутата України Олександра Черненка, за ініціативи та у співпраці з народним депутатом України Олександром Кодолою відбувся тренінг, який мав на меті такі цільові завдання:

-         підвищити обізнаність та навички депутатів обласних, місцевих, районних та сільських рад співпрацювати з народними депутатами України;

-         підвищити обізнаність народних депутатів України про місцеві проблеми та шляхи їх вирішення, використовуючи інструменти законодавчої, представницької, та контрольної функцій народних депутатів України;

-         посилити співпрацю між народними депутатами України та депутатами місцевих рад.

Тренінг передбачав ознайомлення з Програмою USAIDРАДА, яка пропонує систему налагодження зв’язків між державними організаціями та  громадою шляхом електронного методу.

Фото без опису

На тренінгу відповідно були присутні такі представники громади: народний депутат України Олександр Кодола, помічники народних депутатів України, депутати обласних, місцевих та сільських рад.

Перше слово було надано народному депутату України Олександру Кодолі, який, у першу чергу подякував організаторам тренінгу, а саме: USAIDРАДА, та колезі Олександру Черненко: «Коли буде ефективна комунікація, тоді буде ефективна робота», - підкреслив Олександр Михайлович Кодола.

Наступним виступав спеціаліст Відділу врядування та демократії Агенства США з міжнародного розвитку в Україні Олександр Піскун (депутат Верховної Ради України І скликання). На його думку, однією з головних проблем сучасності є низький рівень довіри до Верховної Ради України через те, що не вдається налагодити нормального зв’язку між міськими радами, громадськістю і ВРУ.  

Тренінг супроводжувала Програма РАДА (RADAProgram), основним завданням якої є «допомога парламенту стати справжнім парламентом і налагодити комунікацію з громадою; передати проблеми громади на рівень міської ради».

Завданням тренінгу О. Піскун також вбачав у обміні позитивним досвідом і впровадженні його в інших географічних областях України (Чернігівщина, Волинь).

Фото без опису

Екс-депутат О. Піскун повідомив, що з допомогою Відділу врядування та демократії Агенства США з міжнародного розвитку в Україні створено:

  • сайт електронних петицій, де кожний громадянин може зареєструватися і вносити свої пропозиції щодо удосконалення соціального життя населення;
  • інформаційний центр, який може проінформувати та надати рекомендації всім охочим з приводу будь-якого закону України.

Програма тренінгу включала розкриття наступних питань:

1)    презентація програми «CiviMP– онлайн громадська приймальня» - це адаптована система CRM, основним завданням якої є збереження контактних даних, певної особистої інформації щодо (інтереси, відмітки про відвідані заходи і т. п.) осіб, які забажають зареєструватися та користуватися запропонованою програмою. Вона може диференціювати та групувати людей за інтересами, віковим рангом, соціальним статусом і т. п. Це дає змогу пропонувати зацікавленим людям відвідати певні заходи, міроприємства, залучитись до реалізації тих чи інших громадських зборів, робіт і т.п.;

2)    інтерактивна лекція на тему: «Комунікація між народними депутатами Укарїни та місцевими депутатами»;

3)    інтерактивна лекція на тему: «Комунікаційні інструменти по роботі з громадськістю: як ефективно доносити інформацію до різної аудиторії»;

4)    груповий форум

Фото без опису

Усі матеріали до тренінгу можна знайти на сайті https://goo.gl/OKIZTx


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь