Вертіївська громада
Ніжинський район, Чернігівська область

Візит експертів програми дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ до Вертіївської ОТГ

ЦНАП, безробіття, діти-сироти, квартирна черга на соціальне житло, особи з особливими потребами, сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, надання оплатних соціальних послуг людям похилого віку та конкретні життєві ситуації обговорили 15 грудня у приміщенні сільської ради.

Наталія Зинкевич – консультант з впровадження нових моделей адміністрування Проекту Світового банку розповіла: «Я реалізую проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення. Сьогодні ми почули про вже зроблене у соціальній сфері Вертіївської громади, плани на початок наступного року». Заступник директора з програми «Партнерство «Кожній дитині» Зінаїда Кияниця розповіла про Центр надання інтегрованих соціальних послуг. На думку експерта у Вертіївській громаді є всі можливості для створення такого Центру.

На зустріч з експертами прибули представники Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління соціального захисту населення Ніжинської районної державної адміністрації, відділу сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Вертіївської сільської ради.

Делегація відвідала стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян, прийомну родину, загальноосвітню школу, музей, дошкільний навчальний заклад та село Мала Кошелівка.« повернутися до списку новин