Вертіївська громада
Ніжинський район, Чернігівська область

Центр надання соціальних послуг незабаром з’явиться у Вертіївській сільській раді

Одним з важливих питань, що розглядалося на пленарному засіданні 32 позачергової сесії Вертіївської сільської ради 7 скликання було створення Центру надання соціальних послуг Вертіївської сільської ради.

Проект презентувала головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення Марина Тронь. Вона розповіла, що Центр складатиметься з двох підрозділів: відділення соціальної допомоги вдома та відділення надання соціальних послуг особам, сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах. Основні завдання Центру: надання соціальних послуг жителям громади, які цього потребують, проведення соціально-профілактичної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, малозабезпеченими сім’ям, одиноким престарілим громадянам. Повідомила також про співпрацю Центру з медичними установами, комунальними підприємствами по наданню соціальних послуг населенню. Центр фінансуватиметься з місцевого бюджету та інших надходжень (платні соціальні послуги, благодійні кошти).

Після короткого обговорення, депутати одноголосно прийняли рішення створити Центр надання соціальних послуг та затвердили Положення Центру.« повернутися до списку новин