Друга частина семінару "Як написати хороший проект та отримати грант»

Дата: 27.09.2017 18:43

Як написати хороший проект місцевого розвитку та отримати грант за підтримки міжнародних донорів  вчився 26-27 вересня в Чернігові начальник відділу ЖКГ та містобудування  Вертіївської сільської ради Олександр Бородавко.

У рамках тренінгу для представників громад експерти Чернігівського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» організували лекції та практичні заняття. Це друга частина семінару з проектного менеджменту для представників громад "Як написати хороший проект місцевого розвитку та отримати грант за підтримки міжнародних донорів".

«Працюємо над розробкою проекту створення центру соціальної активності на базі публічної бібліотеки Вертіївської ОТГ», - розповів про тему практичного завдання Олександр Павлович.