У Вертіївській ОТГ вітали усиновителів, опікунів та прийомних батьків

«Ви знайшли великі сили, фізичні та душевні, щоб віддати всю свою любов і ласку дітям, які лишилися без рідних батьків», - такими словами розпочала урочистості до Дня усиновлення, що відзначають 30 вересня, спеціаліст відділу сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Наталія Мороз.

У Вертіївській сільській раді таких родин десять: три родини усиновлювачів, дві родини мають прийомних дітей та п’ять родин в яких діти під опікою.

Привітала усиновителів, опікунів та прийомних батьків заступних сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів Оксана Костюк. «Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти», - поздоровила Оксана Іванівна та вручила подяки та подарунки родинам.